O mne

Daniel Schmidt

wordpress, e-learning, online vzdelávanie

Čo a ako robím

Tvorím webové stránky. Každý projekt je výzva. Výzva urobiť to tak, ako by som to robil sám sebe a nechať tam časť seba. 

V čo verím

Verím, že je čas nechať staré spôsoby za sebou. WordPress má neskutočné možnosti a teším sa, že stále pribúdajú nové. Verím, že práve ich sprístupnením zákazníkom im dokážem uľahčiť ich život a návštevníkom sprostredkovať príjemný zážitok. 

Kto som

Technológiám a programovaniu sa venujem odkedy som dostal svoj prvý počítač. K tvorbe webu som sa dostal o niečo neskôr, na vysokej škole. 

Vyštudoval som web design na vysokej škole vo Veľkej Británii a odvtedy sa môžem hrdiť nepoužitelným titulom CertWebDev 🙂 

Po návrate na Slovensko som prenikal do tajov
e-learningu, online vzdelávania po technickej a metodickej stránke. 

WordPress ma oslovil svojou univerzálnosťou, dostupnosťou a možnosťou na ňom robiť okrem klasických stránok aj krásne a vysoko použiteľné webové aplikácie. 

Ako pracujem

01

Prvý kontakt

Je pre mňa dôležité, ale som porozumel Vám, Vašim cieľom, ale aj Vášmu obchodnému modelu. V tomto smere nič nenahradí osobné stretnutie (Skype).

02

Definujeme ciele

Spoločne prídeme na to, čo chcete novou stránkou dosiahnuť a spolu vyberieme optimálne riešenie ako dosiahnuť Váš cieľ.

03

Vzhľad

Viem realizovať Vaše predstavy o vzhľade. Ukážky a príklady stránok, ktoré Vás oslovili sú viac ako vítané pre moju predstavu o tom, čo sa Vám páči.

04

Vývoj

V tejto fáze je na mne, aby som čo najlepšie naplnil to, na čom sme sa dohodli. Ako zákazník máte prístup na testovaciu stránku, takže ľahko uvidíte posun a môžete to priebežne pripomienkovať. 

05

Testovanie

Po dokončení vývoja spoločne otestujeme funkčnosť všetkých častí a zapracujem Vaše prípadné podnety na zlepšenie. 

06

Odovzdanie projektu

Po tom, ako je projekt ukončený a spustený, odovzdám vám všetku dokumentáciu, zálohu spustenej verziu a všetky licencie. 

Spokojní zákazníci

Poďme spolu robiť skvelé stránky

Povedzte mi o vašom projekte.